Головна Проєкти Послуги Команда Блог Контакти
RU EN
+38 067 785-01-01

ТРЦ Retroville

ТРЦ Retroville — це перший у Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр із lifestyle концепцією.

Площа:25,0420 Га.
Загальна площа будівлі:122 782 м²
Орендна площа:78 493 м²
Об’єм будівлі:1 122 790 м³
Кількість паркомісць:3 281
Відобразити на мапі

Концепція: Андрій Яцентюк

Генпроектувальник: ТОВ «Бюро Проєктів»

Наші ролі: Головний інженер проєкту, Головний архітектор проєкту

Торгово-розважальний комплекс Retroville розташований у Подільському районі м. Києва на просп. Правди, 47. Комплекс має габарити 530х210 м і наповнений сучасними комерційними та розважальними закладами, серед яких: семизальний кінотеатр, спортклуб з трьома басейнами, фудхол, кафе, ресторани, 12-ти поверховий бізнес-центр, супермаркет НОВУС. Загалом близько 300 орендаторів.

Ми пишаємось участю у даному проєкті з 2016 по 2019 роки. За цей час була переосмислена концепція комплексу, розроблена стадія П, пройдена комплексна експертиза об’єкта, впроваджена BIM модель, видана Робоча документація по розділах: АР, ГП, КМ, КБ, ОВ, ВК, ЕМ, СПЗ, ЗВК та ін. Протягом цього часу закінчені майже всі будівельні роботи, влаштовано світлопрозорий купол площею 3000 м2, виконано реконструкцію центральної зони, змонтована значна частина інженерних систем.

Створена BIM модель виконана на базі комплексу програм Revit, MagiCad, Tekla, SprinCad, NavisWork, ArchiCad, дозволяла розв'язувати питання розміщення інженерних мереж у стиснених умовах і оптимально використовувати простір.

Як уже було зазначено, особливу увагу при проектуванні було приділено розробці інженерних мереж, що обумовлено наступними факторами: підвищені вимоги замовника до інженерних систем, стиснені умові простору для комунікацій, збірні попередньонапружені конструкції, проектування з урахуванням дизайну інтер’єрів. Для вирішення цих питань роботи проводились з застосуванням BIM технологій.